wodzirej na wesele dolnośląskie
wodzirej na wesele lubelskie
wodzirej na wesele wrocław dj na wesele lubelskie dj na wesele dolnośląskie
This is an example of a HTML caption with a link.
NOWOŚCI
Od tej pory pracuję na całkowicie nowym sprzęcie muzycznym, dzięki czemu Wasze imprezy będą nagłaśniane w pełni profesjonalnie. Pracuję tylko na sprzęcie najlepszych znanych firm: MACKIE, LD SYSTEMS, ALLEN HEAT, NUMARK, SENNEHEISER, YAMAHAOd dziś pracuje na nowych efektach oświetleniowych, które umilą wizualnie Wasze imprezy i nadadzą klimatu.
 

Oferta dla... Ciebie... gram w całym kraju... gwarantuję sukces Twojej imprezy


Muzyka to moja pasja, a pasja w połączeniu z moim doświadczeniem, to sukces Waszej imprezy i zadowoleni goście. Wiem jak stworzyć niepowtarzalny klimat. Rozkręcę każdą imprezę, wyciągnę na parkiet najbardziej oporowych tancerzy i "podgrzewaczy ławek".

 Na życzenie przygotuję zestaw świetnie poprowadzonych zabaw, konkursów i rywalizacji (coś nie oklepanego już po wszystkich imprezach, na których byliście).

Specjalizuję się w oprawie muzycznej, wodzirejskiej i konferansjerskiej każdej uroczystości:
- wesela,
- studniówki,
- bale sylwestrowe, charytatywne, walentynkowe, dzień kobiet,
- dancingi,
- bankiety,
- imprezy integracyjne dla firm, spotkania biznesowe,
- festyny, koncerty plenerowe,
- wszystkie inne imprezy rodzinne, jubileusze i okolicznościowe.
Krótko mówiąc, sprostam wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dobra zabawa.

To klienci są dla mnie najważniejsi, dlatego zarówno repertuar, jak i przebieg każdej uroczystości dostosowuję do indywidualnych potrzeb, dbając  przy tym o integrację i szaloną zabawę gości. Przed wystąpieniem i poprowadzeniem, każda impreza jest przeze mnie starannie omówiona i zaplanowana z klientem. W trakcie takiego spotkania, mogę również wiele podpowiedzieć lub rozwinąć Wasze pomysły, pomóc je przygotować.Pomogę w doborze miejsca imprezy (sali na wesele itp.) jeśli jeszcze nie macie, podpowiem firmę foto-wideo, cateringową, firmę do przystrojenia sali, auta, bukietu ślubnego, mogę pomóc przygotować profesjonalny pokaz sztucznych ogni przez firmę z uprawnieniami.

Wykonuję filmowe podziękowanie dla rodziców pary młodej, które możecie wyświetlić w trakcie wesela (oferuję projektor wraz z ekranem). Zobacz przykładowe filmy w zakładce galeria wideo.

Na każdą imprezę, bez względu na to czy dużą, czy małą, przyjeżdżam z kompletnym nagłośnieniem wysokiej klasy. Jestem w stanie nagłośnić profesjonalnie największe sale w okolicy, jak i imprezy plenerowe. Do dyspozycji mam profesjonalny sprzęt dj-a, używany przez światowych dj-ów. Prócz tego system oświetlenia dyskotekowego i laserowego, który po odpowiednim ustawieniu, bardzo poprawia również klimat imprez okolicznościowych (świetnie sprawdza się nawet na weselach). Mam także wytwornicę dymu, która pięknie uwydatnia efekt oświetlenia sali i laserów. Na pierwszy taniec Państwa Młodych na weselu, mogę podać pod nogi dym tzw. ciężki, który będzie ładnie słaniał się po podłodze, tworząc chmurny dywan. Używam tylko dymu renomowanych firm z certyfikatem, dzięki czemu nie dusi, nie drapie i nie podrażnia dróg oddechowych. Do płynu dodaję zawsze przyjemny zapach bananowy lub tuti-fruti, który długo i delikatnie unosi się na sali. Na specjalne życzenie np. na pierwszy taniec na weselu mogę również podać nad parą młodą bańki mydlane z wytwornicy baniek, co w połączeniu z dymem pod nogami tańczącej pary, zrobi niesamowity efekt.

Prowadząc imprezy, nigdy niczego nie narzucam i nie gram szablonami. Dobieram utwory odpowiednio do tego, co w danej chwili dzieje się na parkiecie. Każda impreza prowadzona przeze mnie, żyje własnym życiem, a ja staram się jedynie, by zintegrować wszystkich uczestników zabawy, dobrze ich wybawić, by jeszcze długo i mile wspominali imprezę.

Bez względu czy to wesele, bal czy festyn, mam jedno założenie: prowadzić do Państwa zadowolenia. Oferuję duży wybór utworów począwszy od lat 60-tych po współczesne hity radiowe i dyskotekowe. Dlatego na imprezach prowadzonych przeze mnie wybawią się młodzi jak i wiekowi tancerze. Bogata gama utworów polskich i zagranicznych w wielu stylach muzycznych sprawi, że każdy z gości znajdzie coś dla siebie.

PRZYJĘCIA WESELNE
Jednym z sekretów niezapomnianego przyjęcia weselnego jest perfekcyjna oprawa muzyczna, a drugim odpowiednie poprowadzenie tego przyjęcia od wejścia gości na salę, po ostatnie tańce dnia następnego na poprawinach. Wiem
to z doświadczenia i potrafię świetnie połączyć te dwa zadania. Gdy prowadzę imprezę, nie ma wolnych miejsc na parkiecie. Przez całą imprezę czuwam nad tym, aby Młodzi i ich goście dobrze się bawili.

Masz indywidualny pomysł na swoją imprezę? Zadzwoń! Pomogę Ci go zrealizować.

Więcej o moim doświadczeniu w zakładce "O mnie"