dj imprezy integracyjne dolnośląskie
dj imprezy integracyjne opolskie
dj imprezy integracyjne wrocław
This is an example of a HTML caption with a link.
NOWOŚCI
Od tej pory pracuję na całkowicie nowym sprzęcie muzycznym, dzięki czemu Wasze imprezy będą nagłaśniane w pełni profesjonalnie. Pracuję tylko na sprzęcie najlepszych znanych firm: MACKIE, LD SYSTEMS, ALLEN HEAT, NUMARK, SENNEHEISER, YAMAHAOd dziś pracuje na nowych efektach oświetleniowych, które umilą wizualnie Wasze imprezy i nadadzą klimatu.
 

Coś o mnie...

 

Dlaczego "Inny" - na początek w kilku słowach wyjaśnienie tego, co dręczy niektórych :) czyli pseudonim artystyczny - pytają często: Krzysiek dlaczego "Inny"? Otóż nie jestem zwykłym DJ-em, który nazbierał fajnych kawałków, albo namieszał styli muzycznych i z tym idzie na każdą imprezę, bez znaczenia czy gra wesele, studniówkę, imprezę firmową czy czyjeś urodziny i wszędzie puszcza to samo (często nawet w tej samej kolejności). Mam pomysł na imprezy które prowadzę, jestem dobrze przygotowany muzycznie i sprzętowo, zawsze omawiam z klientem jego oczekiwania, by na swojej imprezie dostał to, co lubi i przy czym dobrze będą się bawić i czuć jego zaproszeni goście. Przygotowuję zabawy, konkursy, rywalizacje, prowadzenie balów charytatywnych, imprez firmowych, integracyjnych, festynów, biesiad itd.
Mało? Inny również dlatego i przede wszystkim, że jestem jedynym w większej okolicy DJ-em który śpiewa, potrafi sam zagrać na instrumentach, poprowadzić biesiadę przy stołach z akordeonem, kiedy Twoi goście odpoczywają po bloku tanecznym (to oczywiście na wyraźne życzenie klienta - nie na każdą imprezę wypada wejść z harmoszką).

 - KRZYSZTOF KLIMEK - WOKALISTA, MUZYK, DJ... Najtrudniej jest powiedzieć coś o sobie samym, wolę, kiedy to inni o mnie mówią, a ja jedynie pracuję na to, by mówili dobrze :)amo za siebie o doświadczeniu jakie posiadam w kontakcie z publicznością i uczestnikami zabawy. Pierwsze 10 lat przepracowałem śpiewając i grając na instrumentach klawiszowych oraz prowadząc uroczystości jako wodzirej. Później wraz z potrzebą rynku i oczekiwań klienta, doszło również zajęcie jako DJ. Przez kolejne 11 lat, prócz muzykowania, równolegle doszło dodatkowe zajęcie przy produkcji profesjonalnych filmów i
Mam 39 lata i śmieję się, że jestem imprezowiczem od dziecka, a to dlatego, że pierwsze imprazy poprowadziłem mając 13 lat. Zastartowałem wtedy sam bez zespołu śpiewając, grając i w pełni prowadząc pierwsze wesela, zabawy i tak już zostało. To mówi s zdjęć dla telewizji (praktyka w TVN i Polsat, praca w telewizjach regionalnych), a w niedługim czasie również zająłem się filmami, fotografią ślubną i okolicznościową, co jeszcze bardziej przybliżyło mi specyfikę tej pracy. Można więc powiedzieć, że znam temat od podszewki. W tym roku mija mi już 27 lat pracy w branży muzycznej. Uwielbiam zajmować się
wodzirejką i bawię się nią. Pcham się tam, gdzie są ludzie i gdzie coś się dzieje. Lubię organizować zabawy, konkursy, współpracować z ludźmi. Mam z nimi zawsze dobry kontakt i szybko go nawiązuję. Jestem pogodnym, uśmiechniętym, dowcipnym facetem, szybko odnajdującym się w każdej sytuacji. Uwielbiam to co robię, bo robię to z pasją mając pomysł na siebie i widać to na scenie. Komponuje własne piosenki, pisze do nich muzykę i teksty. We wszystkich aspektach życia dążę do profesjonalizmu, dlatego wszystko czym się zajmuję jest przeze mnie doszlifowane. Poza tym - typowy zodiakalny rak - romantyk, przy tym cholernie wrażliwa dusza. Uwielbiam spacery, jazdę rowerem, bieganie, zachody słońca nad morzem, piszę wiersze, wszędzie gdzie chodzę - śpiewam, nucę, gwiżdżę i nie wyobrażam sobie że można funkcjonować inaczej, zwłaszcza bez towarzystwa jakiejś melodii. Prócz tego 11 lat równoległej pracy w telewizjach lokalnych i regionalnych (zawsze blisko ludzkich spraw). Sam nakręciłem i zrealizowałem  już tysiące filmów i materiałów filmowych. Działam czynnie jako strażak ratownik w Ochotniczej Straży Pożarnej, Jestem członkiem Stowarzyszenia  - Warto, działającym na rzecz odnowy wsi dolnośląskiej i udzielam się jako wolontariusz PCK. Zawsze blisko ludzi i ważnych dla nich spraw.