This is an example of a HTML caption with a link.
NOWOŚCI
Od tej pory pracuję na całkowicie nowym sprzęcie muzycznym, dzięki czemu Wasze imprezy będą nagłaśniane w pełni profesjonalnie. Pracuję tylko na sprzęcie najlepszych znanych firm: MACKIE, LD SYSTEMS, ALLEN HEAT, NUMARK, SENNEHEISER, YAMAHAOd dziś pracuje na nowych efektach oświetleniowych, które umilą wizualnie Wasze imprezy i nadadzą klimatu.
 

Współpraca

FOTOGRAF Daniel Kołodziejczyk

FOTOGRAF Konrad Truszkowski

FILMOWANIE - Szydły Fimują

WYNAJEM LIMUZYN NA WESELE I NIE TYLKO - www.limuzynywynajem.wroclaw.pl          tel. 607 383 673

Gabinet WySPA Karolina Hertman Starzyńskiego 2B, Bolesławiec, tel. 606 818 429

www.bart-music.pl - sklep dla wszystkich związanych z branżą muzyczną, duży wybór, fachowe doradztwo, duża wiedza, profesjonalne podejście do klienta i jego oczekiwań.

www.kwiaciarniauani.linuxpl.info - piękne bukiety ślubne, zdobienie auta Pary Młodej, Kościołów, sal weselnych, miła i fachowa obsługa oraz doradztwo.

Salon Fryzjerski Męski K&K Kornel i Karol - pasaż Tesco Bolesławiec

Salon Urody "EFEKT" Angelika Kłonicka Raciborowice Górne tel. 504 745 326

DOBRA PIEROGARNIA - www.dobrapierogarnia.pl - zapraszam na najpyszniejsze pierogi w mieście i największy wybór oraz miłą obsługę - polecam jako stały klient. 

Zapraszam do współpracy i wzajemnego polecania się, firmy związane z brażą imprez okolicznościowych, imprez masowych, koncertów, dancingów, zabaw itp. Jeśli chcesz się znaleźć na tej stronie, zadzwoń lub napisz. Kontakt